FAQ

Jak długo będę czekać na moją przesyłkę?

Czas oczekiwania może trwać ok. 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Jeśli potrzebujesz, aby sukienka trafiła do Ciebie wcześniej, napisz na o tym, a my postaramy się, aby ubranie trafiło do Ciebie na czas.

 

Czy wysyłacie przesyłki za granicę?

Oczywiście, że wysyłamy przesyłki za granicę! Nie ma miejsca, do którego Nalu nie dotrze ;). W opcji wysyłki należy wpisać nazwę kraju, do którego chcesz aby zamówienie zostało wysłane. Opłata i czas dostarczenia przesyłki może się różnić zależnie od kraju. Jeśli chcesz znać dokładny okres oczekiwania, napisz do nas na nalu.bodywear@gmail.com

Należy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za opłaty celne i zachęcamy Ciebie do zbadania zasad i opłat obowiązujących w danym kraju przed dokonaniem zakupu.

 

Czy mogę wymienić zakupione ubranie?

Jak najbardziej. Jeśli ubranie nie nosi śladów użytkowania i posiada metkę, możesz wymienić je w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Wypełnij formularz zwrotu i wyślij go wraz z paragonem oraz rzeczą, którą chcesz wymienić na nasz adres. W przeciągu tygodnia od odebrania Twojej przesyłki otrzymasz kartę podarunkową o równowartości zakupionego ubrania, które będziesz mogła wykorzystać przy kolejnych zakupach. 

 

Jak mogę zwrócić ubranie?

Jak najbardziej. Jeśli ubranie nie nosi śladów użytkowania i posiada metkę, możesz zwrócić je w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Wypełnij formularz zwrotu i wyślij go wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą) oraz rzeczą, którą chcesz zwrócić na nasz adres. W przeciągu tygodnia od odebrania Twojej przesyłki otrzymasz przelew zwrotny. Pamiętaj, że formularz zwrotu i paragon/ faktura są niezbędnymi elementami do uwzględnienia przez nas zwrotu.

 

Czy mogę reklamować ubranie?

Jak najbardziej. Jeśli ubranie nie nosi śladów użytkowania i posiada metkę, możesz zwrócić je w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Wypełnij formularz zwrotu i wyślij go wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą) oraz rzeczą, którą chcesz reklamować na nasz adres. W przeciągu tygodnia od odebrania Twojej przesyłki otrzymasz przelew zwrotny. Pamiętaj, że formularz zwrotu i paragon/ faktura są niezbędnymi elementami do uwzględnienia przez nas reklamacji.

 

Jak wygląda zwrot lub wymiana ubrania zrobionego na zamówienie?

Niestety w tym przypadku nie przyjmujemy zwrotów, ani wymian. Dlatego zachęcamy Ciebie, abyś dobrze przemyślała swoje zamówienie, wymiary, które podajesz i tkaninę, którą wybierasz.

wróć na stronę
×

Koszyk