Proces tworzenia

Proces tworzenia

Tworzenie ubrań jest dla nas alchemiczną mieszanką artystycznej ekspresji i medytacji, które napełnia nas Energią Życia. Każda uszyta sukienka daje nam siły i inspiracje do tworzenia kolejnych.

Zobacz, jak robimy Twoje ubrania krok po kroku…

Projekt

Na początku jest iskra… Tak! Właśnie coś takiego chciałabym nosić! Tworzę tylko takie ubrania, które sama pragnę nosić. Dzięki temu Nalu pozostaje szczere i autentyczne. Wydobycie tego nieuchwytnego obrazu z umysłu i przelanie go na papier, a ostatecznie na tkaninę, z której powstanie ubranie, ma w sobie coś z procesu narodzin. Aby uchwycić każdy szczegół, który uczyni sukienką wyjątkową i magiczną, spędzam godziny z Kasią, moją ukochaną krawcową, wymyślając kształty i formy, które sprawią, że kobieta w nich rozkwitnie.

Szycie

Cały proces tworzenia odbywa się lokalnie z umiłowaniem Matki Natury oraz idei sprawiedliwego handlu. Szycie ubrań utrzymuje nasze umysły w stanie przepływu i uważności. Dbamy o perfekcyjne wykończenie każdej sukienki. Zależy nam nie tylko na tym, aby ubranie niosło ze sobą dobrą energię, ale też byś mogła się cieszyć nim przez lata.

Pakowanie

Szykowanie Twojego ubrania do wysłania nasuwa mi na myśl pakowanie prezentów pod choinkę. Pragnę, aby otwieranie pudełka było dla Ciebie rozkosznym doznaniem. Dlatego zawsze w środku pudełka znajdziesz mały liścik ode mnie z życzeniami.

wróć na stronę
×

Koszyk