'Dolce far niente', czyli słodkie nieróbstwo to czerpanie przyjemności z robienia absolutnie niczego. To porzucenie zadań, ambicji i stawianych wobec siebie wymagań, po to aby w pełni zanurzyć się w zwykłym byciu, zrelaksować się, a nawet ponudzić.

Tematem letniej kolekcji jest dzień z życia włoskiej artystki. "Mieliśmy pojechać na sesję zdjęciową do Włoch, ale pandemia zatrzymała nas w mieszkaniach. I to właśnie dom i sztuka spędzania w nim czasu stały się inspiracją do naszych zdjęć" mówi Ola. Nasza bohaterka spędza leniwy dzień w domu. Rozmawia długo przez telefon, zajada się malinami, maluje swój nowy obraz. Nigdzie się nie spieszy. Rozkoszuje się każdą chwilą. Choć jest sama w domu, lubi się pięknie ubrać. Nie robi tego dla poklasku innych ludzi, ale dla swojego dobrego samopoczucia. Jest świadoma tego, że zmieniając ubranie, zmienia też swój nastrój i energię.

Nasza letnia kolekcja to powrót do ulubionego stylu vintage, który tym razem przeplata z duchem lat 90tych. "Lata 90te to czasy mojego wczesnego dzieciństwa, a także całej popkultury, którą przemycał do mojego świata starszy brat i telewizja. To właśnie wtedy, będąc zapatrzona w aktorki i gwiazdy tej dekady, internalizowałam swoje pierwsze kanony kobiecego piękna, a także zaczęłam śledzić modę, kolory, kroje i proporcje. Do tej pory uważam, że moda z tamtym lat była genialna” opowiada Ola.

W naszej najnowszej kolekcji oferujemy dwa wzory o zupełnie odmiennych charakterach, pamiętając o dwoistości kobiecej natury. Znajdziemy tu sukienki romantyczne do połowy łydki w duchu vintage, a także seksowne na ramiączkach wyjęte wprost z “Seksu w wielkim mieście”. Kimono, nasze kultowe ubranie, w nowym piaskowym kolorze możemy połączyć ze spodniami culotte w tym samym kolorze. Do tego bluzki basic o charakterystycznym kwadratowym dekolcie, wykonane z ażurowej bawełny. Wszystko to zwieńcza klasyczna, kremowa koszula z falbaniastym kołnierzem w francuskim stylu.