Zwrot

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu. Produkt, który chcesz zwrócić należy odesłać w nienaruszonym stanie.
Pobierz i wypełnij formularz zwrotu, a następnie prześlij nam zdjęcie/skan na adres mailowy nalu.bodywear@gmail.com, a oryginał dołącz do paczki ze zwrotem. Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie klienta.

UWAGA: Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu od dnia otrzymania przesyłki. Następnie 14 dni na dostarczenie paczki od dnia zgłoszenia zwrotu. Wszystkie paczki wysłane po tym terminie nie będą przyjmowane.

Przesyłkę należy wysłać na adres lub do paczkomatu:

Nalu Bodywear Aleksandra Hanuszewicz
ul. Świętojańska 100/4, 81-388 Gdynia

tel. 534 923 696

KOD PACZKOMATU DO ZWROTU: GDY36M, Gdynia, ul. Piłsudzkiego 52/54

PS. W miarę możliwości odradzamy wysyłkę Pocztą Polską, gdyż wydłuża to cały proces zwrotu lub wymiany ;)

Formularz zwrotu w linku 

 

Wymiana

Rozmiar okazał się za duży? Chcesz zmienić kolor? Nie ma sprawy! U nas możesz wymienić ubranie na inne, jeżeli takie, mamy akurat na stanie.

Masz 14 dni na dokonanie wymiany. Produkt, który chcesz wymienić należy odesłać w nienaruszonym stanie.
Pobierz i wypełnij formularz wymiany, a następnie prześlij nam zdjęcie/skan na adres mailowy nalu.bodywear@gmail.com, a oryginał dołącz do paczki ze zwrotem. Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie klienta. Koszt przesyłki drugiego produktu jest po naszej stronie.

Formularz wymiany w linku

 

Reklamacja

Jeżeli produkt, który zamówiłaś posiada wadę, jak najbardziej możesz reklamować. W pierwszej kolejności prosimy zgłosić reklamację na adres mailowy nalu.bodywear@gmail.com Należy podać numer zamówienia, opisać wadę i przesłać zdjęcia.

Następnie należy uzupełnić formularz reklamacyjny, który będzie zawierał numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego, oraz szczegółowy opis wady/uszkodzenia. Można poprosić o przesłanie przykładowego formularza pisząc na wyżej wymieniony adres mailowy. Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie klienta.

UWAGA: W przeciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji należy wysłać reklamowany produkt. Wszystkie reklamacje wysyłane po tym terminie nie będą przyjmowane.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki. Decyzje wysyłamy na podany w formularzu adres mailowy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: nalu.bodywear@gmail.com

Formularz reklamacyjny w linku