Moda to sztuka!

Nalu Bodywear to ubrania dla dziewczyn, które kochają życie, śmieją się głośno i tańczą do rana, dla artystek dnia codziennego, które przez modę wyrażają siebie!

W naszej ofercie znajdziecie ubrania do pracy, na plażę i na imprezę! Szyjemy je w Polsce, wyłącznie z materiałów naturalnych takich jak len, jedwab, bawełna, ramia i wełna oraz pochodzenia naturalnego takich jak wiskoza i tencel.

Markę Nalu w 2017 roku stworzyła Aleksandra Hanuszewicz, która na początku samodzielnie szyła ubrania dla swoich przyjaciół i znajomych. Przez kolejne lata Nalu dynamicznie się rozwijało, zyskując dużą popularność i rzeszę prawdziwych fanek. Rok 2022 okazał się dla nas rokiem wielkich zmian, na czele ze zmianą właściciela! Od stycznia 2023 Nalu Bodywear jest częścią Paterns sp. z o.o., rodzinnej firmy oferującej ubrania z wełny merino. Wspólna wolą Oli oraz Kasi (CEO Paterns) jest żeby Nalu pozostało całkowicie osobną marką, oferującą ubrania dla bardzo fajnych dziewczyn. 

Nasze opakowania są biodegradowalne, wyprodukowane w całości z papieru. Z procesów magazynowania i transportu całkowicie wyeliminowaliśmy plastik.