Nalu Bodywear to ubrania dla kobiet kochających życie, które śmieją się głośno i tańczą do rana, które są artystkami dnia codziennego, a noszenie ubrań traktują jako element sztuki. Jeżeli te słowa rozbudzają w Tobie emocje, to znak, że jesteś we właściwym miejscu.

W Nalu Bodywear eksplorujemy temat kobiecości i przyglądamy się jej różnych archetypom. Tworzymy od zwiewnych, romantycznych mini sukienek po biznesowe uniformy. Wierzymy, że ubrania mają moc do zmiany naszej energii i nastroju. Projektujemy je tak, abyś czuła się w nich najlepszą wersją siebie.

Marka Nalu Bodywear została założona w 2017 roku przez Aleksandrę Hanuszewicz, która po latach podróżowania zamieszkała sama na wsi w rodzinnych stronach. Otoczona przez ciszę i naturę sięgnęła po maszynę krawiecką i zaczęła szyć ubrania dla siebie i przyjaciół. Twierdzi, że pasję do tworzenia ubrań odziedziczyła po dwóch babciach, niespełnionych krawcowych. I choć pierwsze ubrania Aleksandra szyła samodzielnie, obecnie współpracuje z kilkoma szwalnią w całej Polsce. 

Nalu Bodywear korzysta z naturalnych i półnaturalnych tkanin takich jak bawełna, wełna i wiskoza. Marka ma na względzie środowisko, dlatego planując kolekcję, nie tworzy nadprodukcji, a zamiast tego systematycznie doszywa modele, na które jest w danym momencie zainteresowanie. Na każdym etapie produkcji stara się minimalizować zużycie plastiku. Dlatego wszystkie nasze ubrania wysyłamy w kartonie z recyklingu