Regulamin Programu Lojalnościowego

  1. Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa zasady funkcjonowania oraz warunki udziału w Programie Lojalnościowym, organizowanym przez spółkę PATERNS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą pod adresem ul. Teodora Axentowicza 1/37, 04-644 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000924382, NIP 9522220811, nr REGON 52006204000000, kapitał zakładowy 50000,00 zł. („Organizator”).
  2. W Programie lojalnościowym biorą udział wszystkie osoby, które zrobiły zakupy w sklepie paterns https://nalubodywear.com/. W każdej chwili można wypisać się z listy klientów Nalu Bodywear, jeśli klient nie życzy sobie otrzymywania wiadomości automatycznych.
  3. Po wykonaniu zakupów za podane niżej kwoty klient otrzyma nagrodę, również wypisaną poniżej:
  • 1 próg - 300 zł, -15% na zakupy za co najmniej 250 zł
  • 2 próg - 600 zł, -20% na jeden produkt przy zakupie minimum 2 produktów za łączną wartość 300 zł. Rabat naliczy się dla najtańszego produktu.
  • 3 próg - 1500 zł, -30% na jeden produkt przy zakupie minimum 2 produktów za łączną wartość 300 zł. Rabat naliczy się dla najtańszego produktu.
  • 4 próg - 3000 zł, -40% na jeden produkt przy zakupie minimum 2 produktów za łączną wartość 300 zł. Rabat naliczy się dla najtańszego produktu.

4. PARTNERZY - Poza kodami rabatowymi do sklepu Nalu Bodywear, klient przy przekroczeniu każdego progu otrzyma kody rabatowe przygotowane przez naszych partnerów. Kody rabatowe działają na wybrane przez partnerów produkty, każdy klient może je wykorzystać jeden raz i nie łączą się z innymi promocjami.

Partnerami programu lojalnościowego są:

White Pocket - polska marka wyjątkowych tekstyliów domowych z autorskimi nadrukami.

Czynie ceramics - pracownia porcelany założona przez Izabelę Tymusz. Każdy egzemplarz, który powstaje w pracowni jest unikatowy.

Twojlunchbox - sklep, w którym znajdziesz starannie wyselekcjonowane lunch boxy, termosy, śniadaniówki, butelki i kubki.

Wellb. - designerskie poduszki do relaksacji i medytacji.

kopi – wyjątkowa biżuteria projektowana przez Natalię Kopiszkę.

Kaniowski – Polski producent obuwia, który tworzy budy od 1999 roku. Buty Kaniowski są precyzyjnie wykonane i wygodne, a przy tym szykowne i eleganckie.

5. Kwoty wydane na zakupy zliczają się dla każdego klienta indywidualnie, od momentu, kiedy zostało dla niego utworzone konto w systemie Edrone (system do automatyzaji e-mail marketingu). Wcześniejsze zakupy nie są wliczane do programu lojalnościowego.

6. Jeżeli klient zechce wykorzystać kod rabatowy w sklepie Nalu Bodywear otrzymany w ramach programu lojalnościowego za progi 2,3,4 kod zostanie użyty do najtańszego produktu. Kod rabatowy za przekroczenie progu 1 nalicza zniżkę na cały koszyk.

7. Osoby biorące udział w Programie Lojalnościowym, a tym samym robiące zakupy w sklepie paterns akceptują Politykę prywatności sklepu Nalu Bodywear oraz Regulamin sklepu.